dabrowagornicza@znp.edu.pl
tel. 32 262 56 45

ZNP

RSS Imieniny:

grudzień 2021
N P W Ś C P S
« wrz    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

RSS Rocznice historyczne

RSS Cytaty

Siatkówka

2 listopada 2015

VII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty

VII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty, organizowany przez Oddział ZNP w Żywcu to impreza, w której nasza drużyna siatkarska wzięła udział po raz pierwszy. W miłej, koleżeńskiej atmosferze na żywieckim parkiecie walczyliśmy o laury. Nie było łatwo, bo przeciwnicy zjechali się do Oczkowa z wszystkich stron świata. Oprócz drużyn z Wrocławia, Opola, Żywca czy Złotoryi gościnnie w turnieju uczestniczyły drużyny z Francji i Słowacji. Ostatecznie nasz zespół w składzie: Beata Dzierzęcka- Zwoźniak, Katarzyna Zwoźniak, Katarzyna Bednarczyk, Jarosław Miśkiewicz, Krzysztof Jurczyk i Grzegorz Skrzypek wywalczył drugie miejsce, przegrywając tylko jeden finałowy mecz ze Słowacją. Gratulujemy!

Kliknij na zdjęciu aby przejść do pokazu slajdów

siatkówkalinia

Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Siatkówce Plażowej

Dosłownie super gorąca atmosfera panowała podczas Mistrzostw Polski Pracowników Oświaty w Siatkówce Plażowej, które miały miejsce w Żorach koło Rybnika. Atmosfera gorąca po pierwsze dlatego, iż przy bezchmurnym niebie temperatura sięgała do prawie 40stopni, po drugie: wszystkie drużyny gorąco pragnęły zdobyć tytuł mistrzowski. Nasza drużyna w składzie: Beata Dzierzecka – Zwoźniak, Jarosław Miśkiewicz, Paweł Bucki i Grzegorz Skrzypek wywalczyła siódme miejsce. Serdecznie dziękujemy organizatorom turnieju za wspaniałą atmosferę i profesjonalne przygotowanie imprezy oraz naszej dzielnej drużynie za poświęcenie i wolę walki. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wskoczymy na podium:).

Kliknij na zdjęciu aby przejść do pokazu slajdów

siatkówka1linia

Zajęcia z piłki siatkowej


Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej udostępnił specjalnie dla nas swoją nową salę gimnastyczną. W poniedziałki od 18.30 do 20.30 odbywają się tu zajęcia piłki siatkowej. Zapraszamy serdecznie wszystkich entuzjastów i sympatyków tej dyscypliny. Naszym celem jest dobra zabawa i stworzenie związkowej drużyny siatkarskiej.

Kliknij na zdjęciu aby przejść do pokazu slajdów

siatka